Notifications
Clear all

ingiltere'de hangi telefon hattı kullanılmalı?

1 Posts
1 Users
0 Likes
40 Views
(@gezgin)
Posts: 191
Member
Topic starter
 

Birleşik Krallık'ta aralarından seçim yapabileceğiniz birçok telefon hizmeti sağlayıcısı vardır ve sizin için en iyisi ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize bağlı olacaktır. Birleşik Krallık'taki belli başlı telefon hizmeti sağlayıcılarından bazıları şunlardır:

EE: EE, Birleşik Krallık'taki en büyük mobil ağ operatörüdür ve hem aylık ödeme hem de kullandıkça öde planları sunar. Ülke çapında iyi kapsama alanına sahipler ve aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi akıllı telefon sunuyorlar.

O2: O2, Birleşik Krallık'ta aylık ödeme ve kullandıkça ödeme planları sunan bir başka büyük mobil ağ operatörüdür. İyi bir kapsama sahipler ve etkinlikler için öncelikli biletler ve yemek ve alışverişte indirimler gibi avantajlar sunuyorlar.

Vodafone: Vodafone, aylık ödeme ve kullandıkça öde planları ile geniş bant ve TV hizmetleri sunan bir mobil şebeke operatörüdür. Kapsamları iyi ve ücretsiz Spotify ve Sky Sports abonelikleri gibi avantajlar sunuyorlar.

Three: Three, hem aylık ödeme hem de kullandıkça öde planları sunan bir mobil ağ operatörüdür. Uygun fiyatlı veri planları ve uluslararası dolaşım seçenekleriyle tanınırlar.

Giffgaff: Giffgaff, O2 ağı üzerinde çalışan bir mobil sanal ağ operatörüdür. Kullandıkça öde ve aylık ödeme planları sunarlar ve uygun fiyatları ve esneklikleri ile tanınırlar.

Tesco Mobile: Tesco Mobile, O2 ağı üzerinde çalışan bir mobil sanal ağ operatörüdür. Kullandıkça öde ve aylık ödeme planları sunarlar ve düşük fiyatları ve iyi müşteri hizmetleri ile tanınırlar.

Lebara:  En uygunu 5 pound gibi bir rakama 3GB 5G internet 1000 dakika 1000 sms  ayrıca  42 avrupa ülkeye 100 Uluslararası dakika 

Bunlar Birleşik Krallık'taki birçok telefon hizmeti sağlayıcısından sadece birkaçı. İhtiyaçlarınıza en uygun seçeneği bulmak için farklı sağlayıcıların planlarını ve fiyatlarını karşılaştırmak iyi bir fikirdir.

 
Posted : 22/03/2023 1:46 am