Notifications
Clear all

Londra kiralık Ev/Oda Bulma siteleri

1 Posts
1 Users
0 Reactions
264 Views
(@gezgin)
Posts: 203
Member
Topic starter
 

Londra'da kiralık oda bulabileceğiniz birçok web sitesi ve platform var. İşte bazı popüler olanlar:

SpareRoom: SpareRoom, Londra'da kiralık oda bulmak için popüler bir platformdur. Konuma, bütçeye ve diğer tercihlere göre oda arayabilir ve potansiyel ev sahiplerine veya oda arkadaşlarına doğrudan platform aracılığıyla mesaj gönderebilirsiniz.

Rightmove: Rightmove, hem daireleri hem de oda kiralamayı içeren bir mülk listeleme sitesidir. Konuma ve fiyata göre arama yapabilir ve sonuçlarınızı eşyalı veya eşyasız odalar gibi olanaklara göre filtreleyebilirsiniz.

Zoopla: Zoopla, daire ve evlere ek olarak oda kiralamayı da içeren başka bir emlak listeleme sitesidir. Konuma, bütçeye ve diğer tercihlere göre arama yapabilir ve kriterlerinize uyan yeni listeler için uyarılar ayarlayabilirsiniz.

Gumtree: Gumtree, Londra'da kiralık oda ve ortak daire bulabileceğiniz bir seri ilan sitesidir. Konuma ve bütçeye göre arama yapabilir ve platform aracılığıyla potansiyel ev sahipleri veya oda arkadaşlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Movebubble: Movebubble, Londra'da hem daire hem de oda kiralamayı içeren bir kiralama platformudur. Konuma, bütçeye ve diğer tercihlere göre arama yapabilir ve potansiyel ev sahiplerine veya oda arkadaşlarına doğrudan platform aracılığıyla mesaj gönderebilirsiniz.

OpenRent: OpenRent, özel ev sahiplerinin oda kiralama dahil mülklerini listelemeleri için bir platformdur. Konuma ve bütçeye göre arama yapabilir ve platform aracılığıyla potansiyel ev sahipleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Bunlar, Londra'da kiralık oda bulabileceğiniz birçok web sitesi ve platformdan sadece birkaçı. Bir karar vermeden önce birden çok seçeneği araştırmak ve listeleri karşılaştırmak her zaman iyi bir fikirdir.

 
Posted : 22/03/2023 1:41 am