GezenMiBilir Kimdir?

hande gezenmibilir
Hande gezenmibilir

18 Yaşıma basar basmaz anneme dedimki ben gidiyorum:) annem sordu’ Nereye?’ Dedim yurtdışına birazcık çenesini çektim ama kimse tutamaztı 🙂 kafaya koymuştum çoktannnnn! İlk yurtdışı Seyahatım Dubai idi sonra sırasıyla, Lübnan, Bahrain, Ürdün, Yunanistan, Fransa, Almanya sonrada London 🙂 şımdi aklından geçiriyorsundur neden önce arap ülkelerini ziyaret ettiğimi 🙂 hiç sorma bende bilmiyorum…

En son gittigim ülkede tabikide ingiltere woww dedim! ben burda yaşamak istiyorum aslında hep yurtdışında yaşamak istedim londra’ya adımımı attıktan sonra kendimi kuş kadar özgür hissettim! uzun uzun anlatsamda anlayan anlar nedemek istedğimi:) vize islemlerimi halledikten sonra kalmayı başardım:) 6ay turist vizesi + yine bir 6 ay turist vizesi + sonrada 11 ay öğrenci vizesi ! az uğraşmadım şu vize işleriyle! Şimdi ise Sürekli geziyorum türkiye ingiltere arasında mekik dokuyorum. Yeni yerler keşfedip keyfimi yapıyorum amannn dünyaya birdahamı gelicez sanki!

GezenmiBilir.com Nereden Çıktı?

Seyahat etmek bir yana bütün deneyimlerimi sitemde paylaşıyorum Yurtiçi ve yurtdışı Gezilecek yerlerinden, Gezi notlarına, vize işlemlerinden ( Gerçi artık vizeye grek kalmadan gezebiliyorum:) ingiltere’de yaşam ve bir çok deneyimlerimi gezenMiBilir.com Sitesinde paylaşıyorum.

Ayrıca forum sayfamı ziyaret edip Link Burada Kendi deneyimlerini/Sorularını paylaşabilirsin, Bildiğim bir konu üzerinde ise cevap veriyorum Herzaman Seyahat forum’da aktifim. Hiç çekinmeden istefiğini sor 🙂

İletisim için Handeaksoyuk@gmail.com adresinden ulaşabilirsin.

Soru / Cevap S.S.S

Sitenizde Neden bu kadar Çok reklam Görüyoruz?

Malesef çok zengin olsaydım inanın reklamları koymazdım 🙂 sonuçta sitemden gelir edicemki bende ona göre gezip daha rahat harcamalarımı yapıyım:) biliyorum rahatsız edici olabiliyor ama elimden gelen birşey yok.