INGILTERE

Birleşik Krallık’ı keşfedin

İngiltere, her yaştan insan için ziyaret etmek için harika bir yerdir. Ülkenin sunabileceği birçok fırsatları mecvuttur. Zengin bir tarihe ve kültüre sahip olup, mutfağı ile de tanınmaktadır. Gezilecek şehirlerinden, farklı kültürlerin yeme içmelerine ve yapacağınız birçok aktiviteyi bulabilirsiniz.

Eğer yaz aylarında gelmeyi düşünüyorsanız sörfçüler arasında popüler olan güzel plajları görmek için güneye Devon veya Cornwall’a gidebilirsiniz.

Peki İngiltere Gezi Rehberi’nde Ne Bulabilirsiniz?

Tabikide Herşeyi :) İngiltere’de yaşam, Kalite standartları, Gezdiğim şehirler, yeme içme yerleri ve daha fazlası!

İngiltere ziyaret etmek için harika bir ülkedir. Dünyanın en güzel manzaralarından bazılarını burada bulabilir ve farklı kültürleri, gelenekleri ve yaşam tarzlarını da deneyimleyebilirsiniz.

Londra, İngiltere’deki turistler için en popüler yerlerden biridir. Tarihi yerler, müzeler, tiyatrolar, mağazalar ve restoranlarla doludur. Bu şehirde gölleri, nehirleri ve ormanları ile güzel parklar ve dünyanın her yerinden birçok mağazanın bulunduğu büyük alışveriş merkezleri bulabilirsiniz.

Londra dışında İngiltere’nin diğer bölgelerini ziyaret etmekle ilgileniyorsanız veya kültürü hakkında daha fazla bilgi edinmek için İngiltere Gezi Rehberi‘mizi okumaya devam….