Londra’da Yaşanacak En İyi Bölgeler Nerelerdir?

Londra'da Yaşanacak En İyi Bölgeler Nerelerdir

Milyon dolarlık soru, Londra’da yaşamak için en iyi bölgeler Nerelerdir? Keşke bunun basit ve anlaşılır bir cevabı olsaydı. Ne yazık ki Bu Londra’ya Gelicek kişilerin Durumuna Göre Degişiklik Gösterebiliyor. Hangi Bölgenin sizin ne tür ihtiyaçlarınızı karşılayacağına, kim olduğunuza, ve Londra’da yaşama amacınızın ne olduğuna, genç bir profesyonel veya aile bireyi olup olmadığınıza’da bağlıdır.

Popüler olan Londra şehirin’de yaşayan biri olarak, herkesin ihtiyacına uygun olması gerektiğine inandığım bölgeleri deneyimlerimden yararlanarak detaylandıracağım. Bu arada bu benim kişisel görüşüm olduğunu bilmenizi isterim, zaten internette araştırdığınızda listemdeki bazı bölgeleri görmüş olucaksınız.

Eee Hadi Şimdi Gelelim merak’la beklediğiniz Londra’nın en iyi bölgelerine,

Kuzey Londra’daki en iyi bölgeler

Camden

Camden Caddesi

Ünlü Sanatçı Amy Winehouse’un Doğdugu Bölge, yemyeşil sokakları, düşük suç oranı ile bu bölge gerçekten Yaşamak İstedeğiniz Bölgelerden Bir tanesi İngiltereye gelme kararınız varsa Aramanızı başlatmak için harika bir alandır. Bir çok mağaza, butik, Yemek Yerleri ve Boş zamanlarınızda gezeceginiz Yerler Mevcut.

Camden’a Yakın olan Regent’s Park (15DK max) ve metro bağlantılarıyla elverişli bir konuma sahiptir. 15-20 yıl önce camden bu kadar modern ve oturumu bu kadar arzu edilen bir bölge değildi. Son 10 Yılda inanılmaz derece’de popüler oturum alanı olmuştur.

Highbury & Islington

Londra’nın kuzeyinde bulunan özellikle ailelerin tercih ettiği bir bölge, kuzey Londra’da mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir yer. Camden polis karakolu çok uzakta olmdığı için Ailelerin kendilerini daha güvende ve emniyette olduüunuzu hissedebilirsiniz. Özellikle agaçlı geniş sokakları ile huzur veren bölge olarak ün yapmıştır.

Hampstead

Hampstead Bölgesi

Hamstead en çok tercih edilen bölgelerin Başinda Geliyor. Çok büyük yeşil bir alana sahip, Tabiki’de Londra’nın Heryeri yeşillik ama hamstead bir başka! Eger bütçe sorununuz yoksa Hamstead en güzel semtlerden birtanesi. Çogu Ünlü Film yıldızları Hamstead bölgesinde demeden’de Geçemeyeceğim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *