Sapanca Çinili Mavi Köşk Tiny House

Sapanca Çinili Mavi Köşk Tiny House

İçleri ısıtan dizaynı, kendine has iç tasarımı, farklı görünümü ve özel alanı sayesinde herkesten uzak şekilde keyifli ve sakin bir tatil yapmanız mümkün olabilecektir. Sapanca Çinili Mavi Köşk, Tiny House konseptini otantik ve konforlu bir şekilde sizlere sunarak farklı bir tatil için olanak sağlar. Havuzda serinleyebileceğiniz, bahçede barbekü yapabileceğiniz, sakin şekilde dinlenerek keyifli zaman geçirebileceğiniz Sapanca Çinili Mavi Köşk, tiny house konseptinin en sakin ve otantik hallerinden birini sizlere sunar.

Sapanca Çinili Mavi Köşk Tiny House Nerede? Çinili Mavi Köşk’e Nasıl Gidilir?

Sapanca Çinili Mavi Köşk; Yanık Mahallesi’nde Meşelik Caddesi’nde yer alır. Sapanca Gölü’ne çok yakın konumda yer almaktadır. Sapanca Otobüs Terminali’ne özel araç veya taksi ile 7 – 8 dakikalık mesafede yer alan Çinili Mavi Köşk; terminale yakın olduğu için kolay şekilde ulaşılabilecek olan bir konaklama alanı sunar. İstanbul Anadolu yakasından yaklaşık olarak bir saat otuz beş dakika ve Avrupa yakasından iki saat içerisinde ulaşabileceğiniz Çinili Mavi Köşk, Ankara’dan özel aracınızla yaklaşık üç buçuk saat içerisinde ulaşabileceğiniz bir mesafede yer almaktadır. Otobüs terminaline de son derece yakın olan Sapanca Çinili Mavi Köşk, otobüsten indiğinizde yaklaşık sekiz dakikalık bir taksi yolculuğu ile ulaşabileceğiniz, yürüyerek ise on beş dakikada varabileceğiniz mesafede yer alır. otobüs terminaline yakın konumda yer alması nedeniyle ulaşımı son derece kolay olan bu tatil yerine varmanız oldukça kolay olacaktır.

Sapanca Çinili Mavi Köşk Tiny House’ta Neler Var?

İki farklı Tiny House seçeneği olan Sapanca Çinili Mavi Köşk, iki seçeneğinde de farklı olanaklar sağlamaktadır. Havuzlu ve serinleme havuzlu seçenekleri ile bu Tiny Houseların her biri tatilinizi rahat, konforlu ve aynı zamanda sakin şekilde geçirmeniz için farklı olanaklar sağlayabilecektir. Serinleme havuzlu tiny houseta veranda ve verandada oturma alanı yer alır. Bu sayede tatiliniz içerisinde açık alanda serinleyebilir, kendinize ait alanınızda kafanızı dinleyebilirsiniz. Tiny house içerisinde geniş oturma grubu, yatak odası, mutfak ve mutfak içerisinde farklı mutfak gereçleri yer alır. Fırın, kettle, tost makinesi, ocak, filtre kahve makinesi gibi farklı mutfak gereçlerine ek olarak tabak, bıçak gibi gereçler de mutfak içerisinde yer almaktadır. Çinili özelliğini buram buram hissedebileceğiniz mutfak ve banyoda gerçekten çinili dekorlar yer almaktadır ve içinizi ferahlatırken aynı zamanda farklı bir atmosfer sağlayacak olan bu ortam; geniş kullanım alanlarının yanı sıra temiz ve otantik bir hava sunmaktadır. Banyo içerisinde yepyeni dekoru ve çinili göz alıcı ortamı ile lavabo, duş, aynalı dolap yer almaktadır. Salon kısmında yer alan şömine, tatilinize otantik ve aynı zamanda romantik bir hava katabilecek, akşamlarınıza renk katacak bir atmosfer sağlamaktadır.

İki tiny house tipinin içerisinde de yatak odası asma kat olarak yer alır ve ahşap merdivenler ile yatak odasının yer aldığı alana çıkmak mümkündür. Maksimum dört kişilik konaklama alanı sunan Çinili Mavi Köşk, geniş iç dizaynı ve aynı zamanda ihtiyaçların yanı sıra keyfe de hitap eden tasarımı sayesinde farklı bir kullanım alanı sağlar. Geniş çatı katı yatak odası ile romantik ve aynı zamanda keyifli bir tatil yapmanız için gereken her imkanı düşünen Çinili Mavi Köşk, iç tasarımının göz alıcı güzelliği ile gelen misafirlerin rahat ve sakin bir tatil yapması adına her olanağı düşünmektedir.

Bahçe kısmında verandada oturma alanı yer alır ve aynı zamanda salannan geniş salıncağı sayesinde keyifli bir bahçe oturma alanı da sunulmaktadır. Bahçede kişiye özel kullanım alanı olarak barbekü de yer almaktadır. Tiny house seçeneklerinden birinde dört kişinin rahat şekilde yüzebileceği havuz yer almaktadır. Serinleme havuzlu tiny houseun bahçesinde ise iki kişinin rahat şekilde içine girerek serinleyip keyif yapabileceği bir havuz yer almaktadır. Şezlong, barbekü, salıncak, çardak gibi farklı oturma alanları sayesinde gündüz ve akşamları bahçede vakit geçirmek de çok keyifli olacağı için yeşilliklerin içerisinde keyif dolu ve sakin bir tatil yapabilirsiniz.

Ücretli şekilde katılabileceğiniz pek çok aktivite için hem konum olarak yakın olan Çinili Mavi Köşk; off road, trekking, paintball, ATV safari, kano ile göl turu, at biniciliği gibi farklı etkinlikler için de ulaşımın kolay olduğu bir alanda yer almaktadır. Sabah 08.00 ve 10.00 arasında kahvaltı hizmeti de sağlayan Çinili Mavi Köşk ayrıca gelen misafirlerin bahçede ve tiny house içerisinde rahat şekilde kullanabilmesi için Wi – Fi hizmeti de sağlamaktadır.

Sapanca Çinili Mavi Köşk Tiny House Konaklama Ücretleri Nedir?

Maksimum dört kişinin konaklayabileceği iki farklı tiny house seçeneği sunan Çinili Mavi Köşk, 0 – 12 yaş arası çocuklar için ücretsiz konaklama imkanı sağlar. İki tiny house için de fiyatlar aynıdır ve müsaitlik durumuna göre havuzlu olan tiny house da serinleme havuzu olan tiny house da tercih edilebilir. İkisi için de 2022 Ekim ayında fiyatlar gecelik olarak 1700₺’dır. Birkaç geceden fazla süre ile tiny house tutulacaksa bu durumda fiyatta indirim sağlanabilmektedir. Ayrıca fiyatlar özel günlerde, resmi bayram ve tatillerde, hafta sonlarında ve yaz aylarında da değişiklik gösterebilmektedir. Tiny house tutmadan önce siz de Çinili Mavi Köşk’ü arayarak güncel fiyat bilgisi alabilir, odaların müsait olup olmadığını öğrenebilir, farklı oda tiplerinin içerisinde yer alan olanakları detaylı şekilde sorgulayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *