Bursa İznik Bungalov Evleri

Bursa İznik Bungalov Evleri

Bungalov evler son yıllarda karşımıza çıkan tatil için değişik hava barındıran konaklama alanlarıdır. Bundan 10 sene önce çok fazla ülkemizde bilinmeyen bu evler globalleşen turizm sayesinde Türkiye içerisine de yerleşmiştir. Yabancı dillerde göçmenlerin kaldığı ev veya yazlık daire anlamında kullanılmaktadır. Bungalov evler tahta veya ahşaptan yapılan mistik hava ile karşımıza çıkan konaklamalardır. Tek katlı bulunması sebebiyle motel olarak düşünmek pek yanlış olmaz. Bungalov evleri bir nevi prefabrik evlere benzemektedir. Özellikle 1999 senesinde oluşan Yalova depremi sonrasında prefabrik tek katlı evler yaygın hale gelmiştir. Deprem sonrası evsiz kalan ailelere tek katlı prefabrik evler üretilmiştir. Bungalov evler üçgen şekilde ve ahşap halde karşımıza çıkar. Bu sayede tatil severlere konaklama hizmeti sunmaktadır.

      Bursa şehri Türkiye’nin nüfus bakımından en büyük illerinden biridir. Çeşitli özelliklerinin hani sıra çeşitli manzara ve park alanlarına da sahiptir. Ayrıca ülkemizin kış turizminin lideri olan Uludağ bölgesini de içinde barındırır. Bursa şehrinin doğal yaşam ve tabiat bakımından bu denli çeşitli olması bungalov evleri bakımından fazla olmasına yol açmıştır. Eşsiz güzelliğe sahip bölgeler içerisinde çeşitli Bursa bungalov evleri yer edinmiştir. Bursa Uludağ Orman Köşkleri bungalov evlerinin yanı sıra İznik bölgesinde de güzel yerler bulunur. Bu nedenle Bursa İznik bungalov evleri nam salmış tatil yerleri arasına girmiştir. Eşsiz manzarası ve kaliteli temiz havası sayesinde tatil yapacak bireylerin ilk tercihi haline gelmiştir. Günümüzde tatil bölgesi seçerken insanlar kararsız kalmaktadır. Fakat Bursa İznik bungalov evleri bu konuda tatilci ailelere yardımcı olmaktadır.

1. Bursa İznik Askania Bungalov Evleri

      Bursa İznik Askania bungalov evleri konum olarak İznik gölünün yakınında bulunur. Eşsiz ve harika göl manzarası sayesinde tatil severlerin gözdesi haline gelmiştir. Doğa ve tabiat manzarası ile gölün birleşmesi her mevsim gidilmesini sağlar. Yazın giden bireyler göle girebilirlerken kışın eşsiz kar manzarası çevreyi başka bir hale getirir. Bursa İznik Askania bungalov evleri yaklaşık 8000 ile 9000 m2 aralığında bir bölgede konumlanır. Devasa alanda bulunması sebebiyle her türlü etkinlik yer alır. Askania otel ve restoran olarak karşımıza çıksa da devlet ile birlikte hummalı çalışmalar sayesinde halka uygun hizmet vermektedir. Bölge içerisinde çeşitli oda sayılarına sahip bungalov evler bulunur.

       Bursa İznik Askania bungalov evleri 12 adet suit odaya sahip seçenekleri içinde barındırır. Bununla birlikte isteğe göre 5 ile 10 adet aralığında bungalov evler bulunmaktadır. Ayrıca 4 adet karavan sayesinde kamp severlerin uğrak bölgesi haline gelmiştir. Yine aynı sayıda tomruk ev bölge içerisinde yer alır. Veranda ev sayısı da bölge içerisinde 6 adet olarak müşterilerin karşısına çıkar. Bölgede 30 ile 35 arasında konaklama alanı bulunurken her çeşit türde ev bulunur. Tatile gitmek isteyenlerin kendi isteklerine göre seçim yapabileceği nadide yerler arasında yerini almaktadır.

Bursa İznik Askania Bungalov Evleri Yapılacak Aktiviteler ve Fiyatlar

    Bursa İznik Askania bungalov evleri içerisinde doğal yaşam ve organik beslenme mümkündür. Göl içerisinden kendi balığınızı tutarak keyifli süreçler geçirmek basit hale gelmiştir. Ayrıca Bursa İznik Askania bungalov evleri içerisinde çiftlik alanları da yer almaktadır. At, inek, keçi, horoz, tavuk, eşek, sincap, ördek, kaz, kuzu, koyun gibi hayvanlar sayesinde çocuklar için keyifli yaşam alanı haline gelmiştir. Ayrıca tekne turları ve çeşitli adrenalin alanları da vakit geçirmeye yarayan bölümler arasındadır.

     Bursa İznik Askania bungalov evleri içerisinde yapılacak aktiviteler bir hayli fazladır. Langırt, voleybol, futbol gibi spor etkinlikleri rahatça yapılmaktadır. Tesis spor dostu olarak müşterilere hizmet verir. Ayrıca bungalovların etrafında çeşitli meyve ve sebzeler yetişmektedir. Buda tazelik ve organik bir görüntü katmaktadır. Bungalovların huzuru yansıtmasına sebep olan durumlardan biri kuş sesleridir. Göl yakınında olan tesis çeşitli su sporlarına da imkan tanımaktadır. Tekne turunun haricinde wakeboard gibi değişik su sporları da bulunur.

      Bursa İznik Askania bungalov evleri fiyatları merak edilen noktalardan biridir. Fiyatlar hafta sonu ve hafta içi olmak üzere değişkenlik gösterir. Hafta Sonu fiyatları biraz daha pahalı olarak karşımıza çıkar. Delux suit evleri 1500 ile 2000 TL arası değişmektedir. Delux bungalov evleri ise 1000 ile 1500 TL aralığında değişmektedir. Balkonlu odalarda aynı fiyat aralığında karşımıza çıkar. Veranda evleri 900 ile 1300 TL arasında değişkenlik gösterir. Karavan severler içinde bütçeler 850 ile 1250 TL aralığında gidip gelmektedir. Çatı katı fiyatları da karavan ile denk şekilde bulunur. Göl manzaralı odalar ise 1000 ile 1400 TL aralığında seyreder. Bu fiyatların haricinde ekonomik odalarda bulunmaktadır. 650 TL ile 850 TL aralığında uygun oda fiyatları karşımıza çıkar. Ayrıca stone house adı verilen dağ evleri 3500 TL olarak günlük kiralamaktadır. Fiyatlar çeşitli zaman ve durumlara göre değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple rezervasyon yaptırmadan önce bilgi almak mantıklı olacaktır. Ayrıca çeşitli promosyon siteleri üzerinden daha indirimli şekilde fiyatlardan yararlanma ihtimali de bulunur. Erken rezervasyon sayesinde tatili daha uyguna getirmek kolay hale gelmiştir. Ayrıca otelde kahvaltı ve bazı ayrıcalıklar sağlanmaktadır. Evlerde iki kişi kalabildiği için fiyatlar yarı ücret haline gelmektedir.

2. Bursa İznik Dikey Dünya Doğa Bungalov Evleri

Bursa İznik Dikey Dünya Doğa Bungalov Evleri

      Bursa İznik Dikey Dünya Doğa bungalov evleri merkeze tahmini 90 km uzaklıkta bulunan bir alanda konumlanır. Çamoluk mahallesi içerisinde yer alan evler doğanın tadını ve keyfini bizlere yansıtır. Alan içerisinde seçenek olarak birçok bungalov ev türü bulunur. Gürcü evleri denilen bungalovlarda iki adet oda bulunur. Ayrıca büyük giriş veya diğer adı ile salon yer almaktadır. Ekstra olarak kış ayları için keyif sürülecek şömine de bulunmaktadır. Ev türlerinden zeytin kulübe çeşidi ise tek kişilik bireyler için veya iki kişilik eşler için uygun butik konaklama alanıdır. Bölge alanı içerisinde bir diğer ev türlerinden biri de kerpiç bungalov olarak karşımıza çıkar. İki oda ve tuvaleti sayesinde tatil sevenlere konforlu yaşam sağlanır. Bununla birlikte bölge içerisinde doğa alanları, park, yürüyüş bölgeleri, yoga alanları ve çeşitli adrenalin platformları bulunur.

3. Bursa İznik Eko Turizm Tesisleri Bungalov Evleri

      Bursa İznik Eko Turizm Tesisleri bungalov evleri merkeze 80 ile 85 km aralığında bir uzaklıkta bulunur. Tesis konforlu ve kaliteli yapısı sayesinde turistlerin ve Türk misafirlerin ilgisini çeker. Katırlı dağlarının alt bölgelerinde bulunan tesis bungalov konusunda konforlu hizmet sunar. Tesis mesafe olarak İznik bölgesine 10 ile 15 km aralığında uzaklıkta bulunur.

(Şu anda Bursa İznik Eko Turizm Tesisleri Bungalov Evleri Kapatıldı )

4. Bursa İnegöl Dostum Bungalov Evleri

Bursa İnegöl Dostum Bungalov Evleri

     Bursa Dostum bungalov evleri İnegöl bölgesinde bulunur. Şehir merkezine 40 ile 45 km aralığında uzaklıkta bulunur. Ayrıca İnegöl’e 10 km civarında bir uzaklıkta yer almaktadır. Bursa İnegöl Dostum bungalov evleri doğa seçenekleri haricinde birçok aktiviteye sahiptir. Bölge içerisinde adrenalin severler için yamaç paraşütü yapmak mümkündür. ATV ve bisiklet araçlarını kiralayarak çevreyi gezmek basite indirgenmiştir. Bununla birlikte farklı spor aktiviteleri alana eklenerek konaklayanların konforu düşünülmüştür.

Ziyaret Edebileceğiniz diğer bungalov evler

  1. Akçakaya Mountain Lodge
  2. Sizmari Doğa Evleri
  3. La Cabaña İznik
  4. Tiny House Village İznik

One thought on “Bursa İznik Bungalov Evleri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *