Sapanca Kuruçeşme Tiny House

Sapanca Kuruçeşme Tiny House

Sakarya Sapanca’da yer alan Kuruçeşme Tiny House, Sapanca merkeze 2 kilometre kadar yakın bir mesafede yer almaktadır. Doğa ile iç içe görünüm, sıcak ve rahat kullanım alanları, lüks kullanım alanları olması ile çok beğenilen Tiny House, aynı zamanda Sapanca sahil şeridinde 3 kilometre uzaklıkta olması ile de yazın gelecek olan misafirler için hem keyifli hem de sakin bir tatil olanağı sunabilmektedir.

Sapanca Kuruçeşme Tiny House Nerede? Tiny House’a Nasıl Gidilir?

Sapanca Kuruçeşme Tiny House’a gitmek isterseniz özellikle de İstanbul’dan kısa sürede buraya ulaşabileceğinizi söylemek mümkündür. Kendi aracınız ile Sakarya’daki Sapanca bölgesine giderek Kuruçeşme’de yer alan Tiny House’a kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Kuruçeşme Mahallesi Kahraman 1 Sokak’ta yer alan Tiny House, iç dizaynı ile dikkat çeken bir kullanım alanı sunmaktadır. Aracınız ile İstanbul’dan sadece 2 saat kadar bir sürede buraya ulaşım sağlamanız mümkündür. Ankara’dan gelmek isterseniz yaklaşık olarak 3,5 saat içerisinde buraya ulaşmanız mümkün olabilmektedir. İstanbul’dan gidecekseniz Gebze üzerinden daha kısa süreli bir yolculuk yapmanız da mümkündür. Ayrıca şehirlerarası otobüs ile Sakarya’ya ulaşım sağlamak isterseniz Sapanca’da yer alan otobüs terminalinden yaklaşık 15 dakikalık bir yolculuk ile buraya kolay şekilde ve kısa sürede ulaşmanız mümkün olabilmektedir.

Sapanca Kuruçeşme Tiny House Nasıl Bir Yer?

Etrafında herhangi bir yerleşim yeri, ev ya da apartman olmamasından dolayı doğa ile iç içe bir konaklama olanağı sunan Sapanca Kuruçeşme Tiny House; kendine ait bahçe ve havuzları ile gelenlerin izole ve sakin bir tatil yapması için ideal ortamı sunar. Her Tiny evin kendine ait bir havuzu olması ve bahçelerin birbirinden çit ile hem görüntü hem de uzaklık bakımından ayrılması sayesinde tatilinizi mahremiyet içerisinde sürdürebilir, dilerseniz Tiny House’unuzdan çıkarak Sapanca Gölü kenarında gezip sakin ve hoş bir tatil yapabilirsiniz.

Eve ait, diğer evlerden izole olan havuzlar, mahremiyeti yüksek noktada yaşamanızı ve yalnızca aileniz ya da arkadaşlarınız ile keyifli bir tatil sürdürmenizi sağlar. Evlerin bahçesinde yer alan mangallar sayesinde dilerseniz tatiliniz sırasında mangal yakabilir, eve ait olan semaver ile çay demleyebilir ve ateş sobası yakarak hem nostaljik hem de doğa ile iç içe bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.

Sapanca’nın merkezine yalnızca 2 kilometre uzaklıkta yer alan Sapanca Kuruçeşme Tiny House, Sapanca’nın sahil şeridine de 3 kilometre mesafede yer alır ve bu sayede isterseniz Sapanca Gölü kenarında gezerek eğlenebilir, Tiny House’unuza dönerek eğlencenizi devam ettirebilirsiniz.

Evlerin bahçesinde mangal yapma olanağı sunan, konforlu ve sakin bir ortamda isteğinize uygun şekilde tatil yapmanıza olanak sağlayan Sapanca Kuruçeşme Tiny House sayesinde siz de doğa ile iç içe bir tatil yapabilirsiniz. Etrafında ev olmayan ve apartman yaşamından uzak olan Tiny House sayesinde dört mevsim isteğinize uygun şekilde tatil yapıp sakinliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Sapanca Kuruçeşme Tiny House’ta Neler Var?

Jakuzisi, havuzu, mangalı, doğal ortamı ve şehir yaşamından uzak havası ile sakin ve doğal bir tatil yapmak isteyenler için her olanağı sağlayan Sapanca Kuruçeşme Tiny House, kafanızı dinlemeniz ve dilerseniz ailenizle dilerseniz arkadaşlarınızla keyifli şekilde tatil yapmanız için gereken her olanağı sağlamaktadır. İçerisinde yer alan mutfağında akşam yemeği yapabileceğiniz, bahçesinde yer alan mangalda keyifli bir mangal partisi verebileceğiniz, semaverinde bahçede çay demleyip keyifli sohbetler yapabileceğiniz Tiny House, özellikle de şehirden uzak olması ile şehrin stresinden uzaklaşmanız için keyifli bir tatil olanağı sunar.

Tiny House içerisinde yer alan size ait jakuziye dört mevsim girerek rahatlayabilir, stresinizden uzaklaşabilir, havuza girerek keyfinizi yapabilir ve bahçede kendinize ait olan mangalınızda nefis yemekler yapabilirsiniz. Serpme kahvaltı dahil olacak şekilde hizmet veren Sapanca Kuruçeşme Tiny House, kahvaltınızı bahçede ya da Tiny House içerisinde yapmanız için eksiksiz şekilde hizmet vermektedir. Semaver ve ateş sobası da yakabileceğiniz Tiny House, farklı konsepti ile otellerden ve şehir yaşamından sıkılanlar için izole ve sakin bir ortam sunabilecektir. Loft daire şeklindeki dizaynı sayesinde rahatlığı ve konforu sunan bu evler, bahçesindeki salıncakta keyifle vakit geçirebileceğiniz bir alan sunarken güneşlenip keyif yapabileceğiniz ve dört mevsimi rahat şekilde geçirebileceğiniz bir alan sağlamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *