En Iyi Yabanci Dil Kurslari

En Iyi Yabanci Dil Kurslari

Ülkemizde ingilizce kurslarının sayısı son zamanlarda giderek artmıştır. Bunun nedeni ise kariyer planlarının artması, ülkemizde eğitimin gelişmesi, yurdışında eğitim görmek isteyenlerin sayısının giderek artması ve yurtdışında eğitim görmek için yabancı dil bilmenin şart olması gibi nedenler gösterilebilir. Tabi en büyük etkende İngilizcenin tüm ülkelerde geçerli evrensel bir dil olmasıdır. İngilizce kursu (Yabanci Dil Kursu) ülkemizde bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Fransızca, Rusça, Çince, İngilizce, Almanca gibi pek çok farklı dil için sunulan yabancı dil kursları son derece yaygın hale gelmiş durumdadır. Bu kurslar özellikle de yurt dışına taşınmak, yurt dışında okumak ve orada iş sahibi olmak isteyen gençlerin dil öğrenmek için tercih ettiği en nitelikli yerlerdir. Bu nedenle de yabancı dil kurslarının iyi olması da son derece önemlidir. Farklı yabancı dil kurslarında ise farklı dillere yönelik olacak şekilde çeşitli kurlara bağlı eğitimler almak ve sonrasında sınavlara girerek buna dair belgelere sahip olmak da mümkündür.

Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Adana gibi büyük illerimizde ve bunun yanı sıra turist sayısı fazla olan sahil kentlerinde İngilizce kurslarının sayısı son zamanlarda oldukça artmıştır. En iyi İngilizce kursu en ucuz olandır diye bir şey yoktur. Bir ingilizce kursunun en iyi olması için eğitim kalitesinin standardı, eğitim fiyatı gibi faktörler çok önemlidir. Eğer İngilizce kursuna gitmek istiyorsanız size önerimiz gideceğiniz İngilizce kursunda daha önceden eğitim görmüş insanlardan bilgi almanız ve eğitim alçağınız süre boyunca size ders verecek olan öğretmenlerin tecrübeleri konusunda bilgi almanızdır.

Ayrıca bir İngilizce kursunda eğitim veren öğretmenler arasında yabancı öğretmenlerinde yer alması o eğitimin kalitesini önemli düzeyde arttırır. Çünkü yabancı öğretmenlerin dil aksanı daha gelişmiş olacağından özellikle konuşma derslerinde kendinizi geliştirmeniz açısından çok faydalı olacaktır. Yani bir İngilizce kursunda yabancı öğretmenler yoksa o İngilizce kursunun konuşma yani speaking derslerinde diğer yabancı öğretmen çalıştıran İngilizce kurslarına göre daha geride kalacağını söyleyebiliriz. İngilizce kursları ülkemizde özel dershaneler gibi milli eğitim bakanlığına bağlıdır. Buradaki eğitimin kalitesi yine milli eğitim bakanlığınca görevli olan müfettişler tarafından yapılmaktadır. Bu mantıkla uzun yıllardır eğitime devam eden bir İngilizce kursunun tecrübe açısından da daha ileride oldukları düşünülerek sizlere daha iyi eğitim verebileceği neredeyse kesindir.

İngilizce, günümüzde neredeyse herkesin bilmesi gereken bir dildir. Ülkemiz bir turizm ülkesi olduğunda dolayı pek çok farklı ülkeden turistler ülkemize gelmektedir. Bu kadar farklı ülkeden turist çeken bir ülkede İngilizce gibi evrensel bir dili bilmek çok önemlidir. Özellikle rehber olmak isteyen ve turizm otelcilik bölümünde okumakta olan öğrenciler için artık İngilizce neredeyse Türkçe’den önce öğrenilmesi gereken bir dil gibi önem kazanmıştır.

Çünkü İngilizce dünyanın en önemli dili olmuş ve herkesin öğrenmesi gerekmektedir. İngilizce dil kurslarıda ülkemizde diğer dil kurslarına göre en çok tecih edilen dil kursudur. Öğrenmek isteyen kişi sayısının çok olması İngilizce dil kurslarının sayısınıda arttırmaktadır. İngilizce dil kursları size ücret öderken her bir kur üzerinden fiyatlandırma yaparlar. Kur sayısı dil kurslarına göre değişebilir. Bazı dil kursları kur sayısını arttırmaktadır. Bunun yanında konuşmak için ek speaking dersleride verilmektedir. Speaking dersleri için bazı dil kurslarında ek ücret alımı yapılmaktadır. Bazı dil kurslarında ise toplam fiyata dahil olarak toplam kur içerisinde verilmektedir.

En İyi 20 Yabancı Dil Kursu Hangileridir?

Yabancı dil öğrenmek herkes için bir problem olabilir ancak iyi bir yabancı dil kursundan eğitim alarak yabancı dil öğrenmeyi çok daha kolay hale getirmek de söz konusu olabilecektir. Eğitimi alınan dilin iyi şekilde öğrenilmesi için yabancı dil kurslarının da iyi eğitim veriyor olmasında dikkat etmek son derece önemlidir. Verilen eğitimin konuşmadan yazmaya, okumadan genel dil bilgisi kurallarına kadar her noktada hem yardımcı olması hem de öğretici içeriklere sahip olması son derece önemli olduğu için doğru yabancı dil kursunu seçmek gerekmektedir.

Hadi Listemize Gecelim…

1.English Time

English Time Yabanci Dil Okulu

Amerika, Türkiye ve İngiltere’de eğitim vermekte olan English Tim Yabancı Dil Kursu; 1997 yılında kurulmuş olan son derece köklü bir eğitim sürecine sahip dil eğitim kurumları arasında yer alır. Bir milyonu aşkın mezunu olması nedeniyle de oldukça köklü ve aynı zamanda nitelikli eğitim sunduğu da anlaşılabilecektir. Altı kur halinde sunduğu İngilizce eğitimi sayesinde nitelikli ders ortamı sunan English Time, kurslarının süresini ortalama 1 – 4 ay olacak şekilde belirlemiştir. En iyi yabancı dil kursları içerisinde yer alan English Time, uluslararası sertifikalara sahip olan ve dil alanında son derece gelişmiş becerilere sahip olan öğretmenleri ile nitelikli kurs ortamı sunmak için çalışmaktadır. 7 yaş ve üzeri herkese İngilizce eğitimi veren English Time, kurumsal eğitim sunan eğitim kurumları arasında yer almaktadır. Yök Dil, TOEFL, IELTS ve benzeri pek çok farklı sınava hazırlanmak için son derece nitelikli eğitime sahip olan English Time, en sık tercih edilen yabancı dil kurslarından biridir.

Buraya Tiklayarak Websitesini inceleyip Daha Fazla Bilgi Edinebilirsiniz.

2. British Time

British Time Yabanci Dil Okulu

Türkiye’nin en eski ve aynı zamanda en iyi dil okulları arasında yer alan British Time, farklı illerde ve İstanbul içerisinde sunduğu eğitimler ile nitelikli şekilde ders vermek amacı ile farklı şekillerde eğitim sunmaktadır. Her yaş grubuna eğitim vermekte olan British Time; grammer, speaking, reading gibi konularda iyi şekilde gelişim sağlanması için farklı eğitim olanaklarını da sunmaktadır.

Farklı illerde bulunan şubeleri sayesinde nitelikli dil eğitimini Türkiye’nin her yerine taşıma amacında olan British Time, farklı şekillerde verdiği eğitimleri sayesinde nitelikli şekilde dil eğitimi alınması için çalışmaktadır ve alanında uzman olan öğretmenlere sahip olması nedeniyle de iyi şekilde eğitim verirken doğal konuşma tarzının benimsenmesine olanak tanır.

Okulun Bulundugu Sehirler

 • Istanbul ( Kadikoy, Bakirkoy, Mecidiyekoy & Avcilar )
 • Diyarbakir
 • Kayseri
 • Uzaktan Egitim (Online Egitim)

Buraya Tiklayarak Websitesini inceleyip Daha Fazla Bilgi Edinebilirsiniz.

3.TEOL Dil Okulu

Teol Yabanci Dil Okulu

Almanca, İngilizce, Fransızca, Arapça, Farsça, Rusça, İtalyanca ve Felemenkçe gibi farklı dillerde eğitim sunmakta olan TEOL Dil Okulu; çoklu şekilde farklı derslerin eğitimini vermesi ile de farklı bir bakış açısına sahip olmanız için son derece nitelikli bir kapsama sahiptir. Amerika, Almanya ve Fransa gibi pek çok farklı ülkede anadil eğitimi alınmasına olanak tanımakta olan TEOL Dil Okulu sayesinde anadil seviyesinde nitelikli şekilde eğitim almak da mümkün olabilecektir.

Teknoloji ekipmanları ile donatılan sınıflara sahip olan TEOL Dil Okulu, farklı araçlar ile daha iyi şekilde eğitim alınabilmesine olanak tanır. Bu sayede bir dil okulundan beklenenden çok daha fazlasını elde edebilmek mümkün olabilecektir. Sakarya, Trabzon, İzmir, Erzurum, Muğla, Giresun gibi pek çok farklı şehirde eğitim kurumu bulunan TEOL Dil Okulu sayesinde farklı şehirlerden de eğitim almanız olası hale gelmektedir.

Buraya Tiklayarak Websitesini inceleyip Daha Fazla Bilgi Edinebilirsiniz.

4. Just English

Just English Yabanci Dil Kursu

2005’ten beri hizmet vermekte olan Just English, en iyi dil okulu ödüllerini hem ulusal hem de uluslararası kapsamda almayı başaran bir dil okulu olmasından dolayı başarısını farklı alanlarda da gösterebilmektedir. ABD, İzmir, İstanbul, Bursa, Sakarya, Kocaeli ve Ankara’da şubelere sahip olan Just English okullarının pek çok şubesi olmasından dolayı da hem ülke içerisinde hem de yurtdışında eğitim verdiğinden söz edilebilmektedir.

İlköğretim, lise, üniversite bir yaz okullarına yönelik şekilde eğitim sunmakta olan Just English, beş seviyede İngilizce eğitimi vermektedir. YKS, TOEFL, TOEIC, SAT, GMAT, Yök Dil gibi farklı sınavlara hazırlananlar için uygun seviyelerde eğitim sunmakta olan Just English, yabancı dil ihtiyacını karşılamak için son derece nitelikli şekilde eğitim sunmaktadır.

Verdikleri Dil Kurslari ise,

 • Ingilizce
 • Almanca
 • Rusca
 • Ispanyolca

Buraya Tiklayarak Websitesini inceleyip Daha Fazla Bilgi Edinebilirsiniz.

5. Cambridge Academy

Cambridge Istanbul Yabanci Dil Kursu

Sertifikalı öğretmenlere sahip olan Cambridge Academy, İstanbul’da yer almakta olan üç şubesi ile nitelikli dil eğitimini en iyi şekilde sunmak adına çalışmalar yürütmektedir. Yoğun, çok yoğun ve ekonomik gibi farklı programlar sayesinde öğrenciler çalışma planlarını kendileri yaratabilir ve düzenleyebilir. Buna ek olarak profesyonel kadro ile sunulan dil eğitimi sayesinde dil öğrenmek isteyen farklı yaş gruplarının bir arada eğitim görmesi de mümkün hale gelebilmektedir.

Anadili İngilizce olan öğretmenler ile dil eğitimi sunmakta olan Cambridge Academy, doğal konuşmaların öne çıkmasını amaçlar. Bu sayede İngilizce öğrenmek yerine öğrenciler iyi şekilde doğal bir dili konuşmayı öğrenirler ve yalnızca İngilizce konuşmakla kalmazlar, aynı zamanda İngilizce diline de hakim olabilirler.

Buraya Tiklayarak Websitesini inceleyip Daha Fazla Bilgi Edinebilirsiniz.

6. Berlitz Dil Okulu

Berlitz Yabanci Dil Okulu

1912’den beri hizmet vermekte olan Berlitz Dil Okulu, Türkiye’nin en eski ve bu alanda en deneyimli olan dil okuludur. Bu sayede Berlitz Dil Okulu ile doğru ve nitelikli eğitim almak söz konusu olabilmektedir. Konuşarak İngilizce öğrenilebildiği ilkesini benimseyen Berlitz Dil Okulu sayesinde doğal şekilde akıcı bir İngilizce konuşabilmek mümkün olabilmektedir. Özgün yayınları sayesinde konuşma, okuma ve aynı zamanda yazma becerilerini de doğal şekilde geliştiren Berlitz Dil Okulu sayesinde deneyimi ve kaliteyi aynı anda yaşamak mümkün hale gelebilecektir.

Türkiye için önemli bir yere sahip olan Berlitz Dil Okulu’na Atatürk’ün mektup yazması ve bu okula teşekkür etmesi de aslında bu okulun ve kadar önemli bir geçmişe sahip olduğunu göstermektedir. Bu okul, deneyimi sayesinde farklı nitelikleri bir araya getirir ve bu sayede de doğal bir dilin öğrenilmesi için gerekli olan temel etmenleri bir arada olacak şekilde sunar. Almanca, İngilizce, Fransızca ve İspanyolca gibi farklı dillerde eğitim olanağı sunan Berlitz Dil Okulu; İstanbul, Ankara ve İzmir’de eğitim sunmaktadır.

Verdikleri Dil Kurslari ise,

 • Ingilizce
 • Almanca
 • Fransizca
 • Ispanyolca
 • Italyanca

Buraya Tiklayarak Websitesini inceleyip Daha Fazla Bilgi Edinebilirsiniz.

7. Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları

100 yılı aşkın deneyime sahip olan Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları, Türkiye’de eğitim vermekte olan en eski yabancı dil kurslarından biridir. Sosyal aktiviteleri ile de öğrencilerin dil kursundan çok daha fazlasına erişmesine olanak tanıyan Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları, yalnızca dil öğrenilmesini amaçlamakla kalmaz; aynı zamanda öğrencilerin sosyal şekilde birbirleri ile aktif bir dil kullanımı gerçekleştirmesine olanak tanır. Bundan dolayı da diğer pek çok dil okulundan farklı eğitim olanakları olduğunu söylemek mümkün olabilmektedir.

Avrupa standartlarına uygun şekilde eğitim sunan Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları, online eğitimler ile de desteklenen eğitim programları sayesinde farklı alanlarda çok daha iyi şekilde gelişim sağlar. hem günlük hayatta hem de akademik alanda kullanılabilecek bir dili öğrenerek öğrencilerin çok daha sosyal ve aynı zamanda dil konusunda çok daha aktif olması bu sayede sağlanabilmektedir.

Buraya Tiklayarak Websitesini inceleyip Daha Fazla Bilgi Edinebilirsiniz.

8. İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları

2006’dan bu yana eğitim vermekte olan İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları; kurumsal, iş odaklı, sınav odaklı ve okul odaklı İngilizce eğitimleri vererek farklı alanlarda İngilizce’nin iyi şekilde kullanılabilmesini amaçlar. Her alana yönelik olarak farklı düzeylerde eğitim sunan İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları, %90’a kadar katılım sağlamış olan öğrencilerine de başarı garantisi vererek eğitiminin ne kadar nitelikli ve aynı zamanda garantili olduğunu göstermektedir.

Başarılı öğretmen kadrosu sayesinde doğal ve akıcı bir dil eğitimi almaya olanak tanıyan İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları; İstanbul, Iğdır, Ankara, Bilecik, Antalya, Amasya, Bolu, Bursa, Sinop gibi pek çok farklı şehirde yer alan şubeleri sayesinde farklı illerde yaşayan herkesin nitelikli şekilde İngilizce eğitimi alması için de gerekli olan eğitim desteğini sağlamaktadır. Farklı şehirlerde bulunan şubeleri sayesinde İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları’nın her alanda tercih edilebilir bir dil okulu olduğundan söz edilebilecektir.

Buraya Tiklayarak Websitesini inceleyip Daha Fazla Bilgi Edinebilirsiniz.

9. EF Dil Okulları

EF Dil Okulları

Yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için eşsiz bir fırsat sunan EF Dil Okulları sayesinde doğal ve akıcı şekilde dil konuşmak mümkün hale gelebilecektir. 1965 yılında ilk faaliyetlerini İsveç’te göstermeye başlayan EF Dil Okulları; Malta, İngiltere, Kore, Çin, Afrika, İtalya, Fransa, ABD gibi farklı ülkelerde dil eğitimi faaliyetlerini nitelikli şekilde yürütmektedir. Yüzü aşkın ülkede EF Dil Okulları sayesinde dil eğitimi almak söz konusu olabildiği için farklı ülkelerde dil eğitimi almak nitelikli ve çok daha kolaydır.

Buraya Tiklayarak Websitesini inceleyip Daha Fazla Bilgi Edinebilirsiniz.

10. Kaplan International Yabanci Dil Okulları

Kaplan International Dil Okulları

Farklı çalışma programları sayesinde öğrencilerin kendi çalışma programlarını kendilerinin seçmesine olanak tanıyan Kaplan International Dil Okulları, IELT, TOEFL, GMAT gibi farklı sınavlara hazırlanırken de büyük destek sağlar. Bu sayede farklı dil sınavlarına nitelikli şekilde hazırlanmak ve bu sınavlara donanımlı şekilde girmek de söz konusu olabilmektedir.

Dokuz farklı ülkede eğitim sunmakta olan Kaplan International Dil Okulları, on sekiz yaş altı öğrencilerden otuz yaş ve üzeri öğrencilere kadar pek çok farklı yaş grubunu farklı sınıflarda eğitime sokar ve bu sayede farklı yaş gruplarının seviyelerine göre dil öğrenebilmesine de olanak sağlar.

Buraya Tiklayarak Websitesini inceleyip Daha Fazla Bilgi Edinebilirsiniz.

11. Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Kursu

Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Kursu

Öğrencilerin kapsamlı şekilde dil eğitimi verme amacına sahip olan Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Kursu, diğer üniversitelerin öğrencilerine de yabancı dil kursu sunar. On bir kur olacak şekilde verilen eğitimler sayesinde akıcı ve doğal bir şekilde İngilizce konuşmak söz konusu olabilmektedir. okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerine odaklanan ve aynı zamanda bu becerilerin de native speaker gibi kullanılabilmesini sağlayan Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Kursu, Boğaziçi Üniversitesi öğretim üyeleri ile eğitim sunar. Bu sayede alanında en iyi olan öğretmenlerden en iyi eğitimi almak da söz konusu olabilmektedir. Güçlü akademik kadrosu ile dikkat çeken Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Kursu, günlük İngilizce ve iş İngilizcesi için eşsiz bir olanak sunarak en iyi öğretmenlerden en iyi eğitimi almak için doğal bir seçenek olabilecektir.

Buraya Tiklayarak Websitesini inceleyip Daha Fazla Bilgi Edinebilirsiniz.

12. Akın Dil Eğitim Merkezi

Akın Yabanci Dil Eğitim Merkezi

Kastamonu, Mersin, İstanbul, Ankara, Konya, Van gibi pek çok farklı şehirde eğitim olanağı sunmakta olan Akın Dil Eğitim Merkezi sayesinde farklı şehirlerde en iyi dil eğitimini almak söz konusu olabilmektedir. Uygun fiyatlı olması ile dikkat çeken Akın Dil Eğitim Merkezi, diğer pek çok dil okuluna göre en uygun fiyatı sunarak farklı dillerde en iyi gelişimin gösterilmesini amaçlar. Bu sayede de pek çok öğrenciyi kazanan Akın Dil Eğitim Merkezi, sertifikalı öğretmenleri ve aynı zamanda sunduğu kaynakları ile de öğrencilerin öğrendikleri dilleri hem iyi şekilde kullanabilmesini hem de iyi şekilde dil gelişimini tamamlayabilmesini destekler.

Buraya Tiklayarak Websitesini inceleyip Daha Fazla Bilgi Edinebilirsiniz.

13. TAD Yabancı Dil Kursu

Turk American Dernegi TAD DIL KURSU

Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Okulları olan TAD Yabancı Dil Kursu, eski ve kaliteli eğitim sistemi sayesinde geçmişe yönelik farklı çıkarımlardan yararlanır ve aynı zamanda geleceğe yönelik olacak şekilde eğitimini sunar. İstanbul, Ankara, Nevşehir, Denizli ve benzeri pek çok farklı ilde eğitim sunmakta olan TAD Yabancı Dil Kursu; İngilizce’ye ek olarak Rusça, Almanca, Fransızca, İspanyolca ve İtalyanca dersleri ile de her yaştan öğrenciye destek sağlamaktadır.

5 – 7 yaştan itibaren öğrencilere sahip olan TAD Yabancı Dil Kursu, iş ya da kurumsal İngilizce gibi alanlarda da eğitim sunmaktadır. Bu nedenle de aslında farklı alanlarda her yaşa yönelik şekilde eğitim sunduğunu söylemek mümkündür. TAD Yabancı Dil Kursu temelde geçmişten gelen deneyimini geleceğe yönelik planları ile birleştiren sentez bir eğitim sunduğundan dolayı kaliteli şekilde eğitim alınabilmesine odaklı şekilde çalışır.

Buraya Tiklayarak Websitesini inceleyip Daha Fazla Bilgi Edinebilirsiniz.

14. American Life Yabanci Dil Okulları

American Life Yabanci Dil Okulları

2007 yılından bu yana hizmet vermekte olan American Life Dil Okulları, verdiği eğitim sayesinde öğrencilerinin her birinin akıcı şekilde dil konuşabilmesini sağlamakla kalmaz aynı zamanda dil eğitiminin doğal şekilde dilde yer kazanmasına da yardımcı olur. Farklı yabancı ülkelerdeki üniversitelerde de geçerli olabilecek sınav notları veren American Life Dil Okulları, dijital materyalleri ve teknolojik ekipmanları da çok iyi şekilde kullanarak eğitimin çok daha kolay ve etkin hale gelmesini sağlamaktadır.

Verdikleri Dil Kurslari ise,

 • Ingilizce
 • Rusca
 • Flemenkçe (Hollandaca) 
 • Ispanyolca

Buraya Tiklayarak Websitesini inceleyip Daha Fazla Bilgi Edinebilirsiniz.

15. Dilko English

1977 yılından bu yana hizmet vermekte olan Dilko English dil okulları; İstanbul ve İzmir’deki şubeleri ile farklı illerde de eğitim olanağı sunar. Deneyimli, bilgili ve aynı zamanda sertifikalı öğretmenleri sayesinde nitelikli eğitimi amaçlayan Dilko English; İngilizce, Rusça, Almanca ve İspanyolca eğitimi sunmaktadır.

Anadili İngilizce olan öğretmenleri ile eğitim vermekte olan Dilko English dil kursu, Zoom üzerinden de gerçekleştirdiği konferanslar sayesinde native speaker öğretmenleri ile daha akıcı ve aynı zamanda daha doğal bir dil konuşulabilmesi için olanak tanımaktadır. Bu sayede dilin öğrenilmesinin yanı sıra dilin benimsenmesi de Dilko English dil kursu ile daha kolay hale getirilebilmektedir.

Verdikleri Dil Kurslari ise,

 • Almanca
 • Ingilizce

Buraya Tiklayarak Websitesini inceleyip Daha Fazla Bilgi Edinebilirsiniz.

16. English Council Yabanci Dil Kursu

English Council Yabanci Dil Kursu

İstanbul’da yer alan iki şubesi ile eğitim sunmakta olan English Council dil kursu, güncel teknolojik ekipmanları eğitim için yakından takip ederek bu olanaklardan tüm öğrencilerinin yararlanması için en güncel seçenekleri sunmaktadır. Anadili İngilizce olan öğretmenlerle ve sertifikalı Türk öğretmenler ile farklı eğitimler sunmakta olan English Council dil kursu, uzak şehirlerde yaşamakta olan ve aynı zamanda derslere katılımı mümkün olmayan öğrenciler için de uzaktan eğitim olanağı sunmaktadır. Bu sayede derslerin dersliklerden değil internet üzerinden online olacak şekilde de takip edilmesi söz konusu olabilmektedir.

Verdikleri Dil Kurslari ise,

 • Ingilizce
 • Almanca
 • Yabancilara Turkce

Buraya Tiklayarak Websitesini inceleyip Daha Fazla Bilgi Edinebilirsiniz.

17. Active English Yabanci Dil Kursları

Active English Yabanci Dil Kursları

Çince, İspanyolca, İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca gibi farklı dillerde eğitim olanağı sunmakta olan Active English Dil Kursları; otuz yılı aşkın tecrübesi sayesinde geçmişten gelen deneyimini geleceğin dilleri ile birleştirerek en nitelikli kullanılabilecek olan bilgilere dönüştürür. Bu sayede Active English Dil Kursları ile aktif şekilde eğitimi tamamlamak söz konusu olabilecektir.

Yurt içinde ve yurt dışında yer alan şubeleri ile farklı pek çok noktada iyi şekilde hizmet sunmakta olan Active English Dil Kursları, her yerden iyi şekilde eğitim alabilmeniz adına çalışır. Türkiye’de de yurtdışında da dil eğitimi görmek isterseniz deneyimin ve kalitenin adreslerinden biri olan Active English Dil Kursları’nı tercih edebilirsiniz.

Buraya Tiklayarak Websitesini inceleyip Daha Fazla Bilgi Edinebilirsiniz.

18. Horizon Academy

Horizon Academy

İstanbul’un Etiler semtinde eğitim vermekte olan Horizon Academy; İngilizce’den Almanca’ya, Fransızca’dan diğer pek çok yabancı dile kadar uzanan geniş bir eğitim yelpazesine sahiptir. Bu nedenle de yabancı dil öğrenmek isteyenler için son derece iyi bir seçenek olan Horizon Academy, geniş ve modern eğitim alanları ile hem teknolojinin hem de gelişim ve değişimin bir arada olduğu bir eğitim ortamını bir arada olacak şekilde öğrencilerine sunar.

İş, muhasebe, müşteri hizmetleri gibi pek çok farklı alanda da eğitim sunmakta olan Horizon Academy, akıcı şekilde doğal dilin konuşulabilmesine olanak tanıması nedeniyle çok sevilen dil okullarından biri olarak tanınmaktadır. Kurumsal İngilizce programları sayesinde doğal ve günlük İngilizce’ye ek olarak yenilikçi bir eğitim programının benimsenmesine de olanak sunmaktadır.

Buraya Tiklayarak Websitesini inceleyip Daha Fazla Bilgi Edinebilirsiniz.

19. Wall Street English

Wall Street English

Wall Street English sayesinde dil eğitiminde kaliteli bir programı benimsemek söz konusudur. 1972 yılına kadar dayanan geçmişi sayesinde köklü bir eğitim geçmişi olduğunun söylenmesi mümkün olan Wall Street English; 9 İlde bulunan 15 şubemisi ile İstanbul, Ankara, Konya, Gaziantep gibi pek çok farklı şehirde eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir ve bu sayede farklı şehirlerde yaşayan öğrencileri için de iyi bir olanak oluşturabilmektedir. Online İngilizce kursları ile de farklı şehirlerden ders almak isteyen ya da dersleri sınıflarda takip edemeyecek olan öğrencileri için eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

Buraya Tiklayarak Websitesini inceleyip Daha Fazla Bilgi Edinebilirsiniz.

Dil Kursuna Baslamadan Once Nelere Dikkat Etmen Gerek?

 • Imzayi Attiginiz an bu isin geri donusu Malesef Yok

Ucretin Tamamini Nakit Ve Ya Taksit(Senet) yaptirdiniz, Imza atildiktan sonra vazgecmeniz hic mi Hic mumkun Olmayacaktir. Ya pasa gibi taksitleri Odersiniz yada zoraki derslere katilirsiniz 🙂

 • Evine Yakin Kurs daha Mantikli Olucaktir.
 • Ucretsiz Derslere Katilip Dersin nasil Isleyip islemedigini analiz etmen Buyuk bir etken olucaktir.

Peki Gelelim Benim Deneyim Edindigim Kursa

Tabiki’de Wall Street English Turkiyede Encok tercih edilen Bir yabanci dil Kur merkezi Bu deneyimim yaklasik 6-7 yil once

aslinda simdiki fitaylara baktigimda pekfazla bir fark goremedim ozmanlar 1800-2200 tl arasi odemistim. Gittim giriste ilgilenen bir beyfendi Kursu cok Guzel bir sekilde tanitimini yapip ( tabiri caizse 🙂 yaglayip Ballandirip) ust kata cikartip ingiliz ( Gercekten ingiliz bir hoca bu arada) bir hoca ile kursumu yapacagini soyleyip kagida imza atip pesin odemesini yaptiktan snra, derse katilmak icin gittigimde Bilgisayarin onune oturmami ve orada caliscagim soylendi ! daha sonra 2. derstete ayni seyi yasayinca Direk Kursu biraktim ! tek basima gidip bilgisayarda calismak mantiksiz aynisini para odemeden evdede yaparim sonucta! boyle bir deneyimden sonra kesinlikle ozel dil kurslarini tercih etmem

yabanci dil sikayet var

Tam olarak Bundan Bahsediyorum Iste Sikayet Varda bir suru Kisi boyle tuzaklara dusuyor.

Peki Ben Nasil Ogrendim ?

Oncelikle Gercekten ogrenmek istiyorsaniz ogrenirsiniz ben alt yapimi Kurup ingilizcemi baslangic orta arasi yapip ingiltreye geldim 18 ay ingilizce kursuna gittim haftanin 5 gunu gunde 4 saat ( haftada 20 saat ) burda gercekten ingiliz hocalar sadece ingilizce konusuyor, anlamazsaniz tekrar tekrarliyor ( ingilizce olarak ) bu sekilde gercekten ogreniyorsunuz.

En iyi Deneyim Sizin Ingilizce ana Dili Olan bir Ulkeye Vize Basvurusu Yapip orada Vakit Gecirmenizdir. ole 6 ayda ogrenirim diyorsanizda yaniliyorsunuz, zaten gittiginiz kurslardada diger ogrenciler ile ingilizce konusuyorsunuz.

 • Yabanci ailelerin yaninda kaliyorsunuz (bu sekildede gercekten ingilizceniz gelisiyor cunku turkce konusucak kimse yok 🙂 tabi gittiniz kurs’ta Turk ogrencilerle’de karsilasabiliyorsunuz.

Uzun lafin kisasi gercekten ogrenmek istiyorsan yurtdisinda kursa gitmek daha mantikli bu ingiltere, USA veya ingilzce dili konusulan herhagi bir ulkede olabilir.

Hadi Benden Bukadar cokta uzatip yaziyi can sıkıcı Yapmiyim:)

2 thoughts on “En Iyi Yabanci Dil Kurslari

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *