Tini Mini Sapanca

Tini Mini Sapanca

Doğa ile iç içe olan, özel bir tatil deneyimi sunan ve aynı zamanda kendinize ait alanınızda vakit geçirmenize imkan tanıyan Tini Mini Sapanca, özel dizaynı ve içerisinde yer alan kullanıma hazır her türlü kullanım olanağını sağlayan malzemeleri ile keyifli ve rahat bir tatil geçirmeniz için elverişli koşulları yaratmaktadır. Dört mevsim tercih edebileceğiniz güvenli ortamı ile Tini Mini Sapanca, arkadaşlarınızla ya da aileniz ile konforlu bir tatil yapmanız için hem doğayla iç içe hem de lüks bir seçenek sunmaktadır. Uygun fiyatlı olmasından dolayı da otellere nazaran daha çok tercih edilen ve beğenilen, kişiye ait alanlarının olması nedeniyle daha rahat bir tatil ortamı sunan bu tatil evleri; dinlenmek ve şehrin stresi ile gürültüsünden uzaklaşmak için birebir ortamı sağlar.

Tini Mini Sapanca Nerede? Tini Mini’ye Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Anadolu yakasından yaklaşık 1 saat 30 dakikada, Avrupa yakasından 2 saatte, Ankara’dan ise 3 saat 30 dakika içerisinde gidilebilen Tini Mini Sapanca; kolay şekilde ulaşım sağlanabilen ve bulması da kolay olan tatil alanlarından biridir. Şehir dışından özel aracınızla da şehirlerarası otobüsle de gideceğiniz zaman kolay şekilde bulabileceğiniz Tini Mini Sapanca, şehirlerarası otobüs terminaline de taksi ya da özel araç ile yaklaşık 10 dakikalık mesafeye sahiptir. Bu nedenle de gitmek isterseniz hem otobüsleri hem de özel aracınızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Tini Mini Sapanca’nın hemen önünde yer alan ücretsiz otoparkı da kullanarak aracınızı park etme konusunda sorun yaşamadan rahat bir tatil geçirebilirsiniz ve aracınızı güvenle ücretsiz otoparka bırakabilirsiniz.

Tini Mini Sapanca’da Neler Var?

Evcil hayvanları kabul eden, 28 günden uzun süreli olan konaklamalara izin veren Tini Mini Sapanca; sunduğu pek çok olanak sayesinde keyifli bir tatil imkanını da gelen misafirlerine sağlamaktadır. Elektrikli iç mekan şöminesi bulunan Tini Mini içerisinde hem ısınma amacı ile hem de dekoratif şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Merkezi ısıtma sistemine ve merkezi klima sistemine sahip olan bu mekan ayrıca dört mevsimde de gelen misafirlerin rahat şekilde konaklamasına olanak sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Duman detektörü de olan bu evler içerisinde olası yangın durumlarında panik yapmadan yangının kolay şekilde söndürülmesine olanak sağlayabilirsiniz.

Üç misafirin konaklaması için uygun olan Tini Mini içerisinde bir adet yatak odası ve bir banyo yer alır. ayrıca oturma bölümünde yer alan koltuk da gelen misafirler tarafından konaklama için tercih edilebilmektedir ancak üç kişi üzerinde konaklamaya bir Tini Mini içerisinde izin verilmemektedir. Bahçedeki doğal kütüklerden elde edilen şömine başı oturma alanı, özellikle de yaz ve bahar aylarında hem sakin hem de keyifli bir ortamın kapılarını aralar. Dilerseniz sohbet ederek dilerseniz de müzik dinleyerek bu alanı değerlendirebilirsiniz. Ayrıca mevsimsel şekilde mayıs ve ekim ayları arasında 24 saat kullanıma açık olan özel havuzu sayesinde de keyfinize keyif katabilir, romantik ya da dinlendirici bir tatil geçirme olanağına sahip olabilirsiniz. Bahçede yer alan özel oturma grubunda kahvaltınızı yapabilir, kahvenizi sakin bir şekilde yudumlayabilir ya da hoş sohbetler edebilirsiniz.

Mutfak içerisinde mikrodalga, su ısıtıcı, elektrikli ocak, buzdolabı gibi temel ürünlerin yanında ayrıca farklı mutfak gereçleri de sunulmaktadır. Bu sayede dilerseniz yemeklerinizi bu hoş mutfakta keyifle hazırlayabilir, isterseniz dışarıdan yemek sipariş ederek kapınızdan teslim alabilirsiniz. Kaliteli ve konforlu iç dizaynı ile gelen misafirlerin rahat ve neşeli bir tatil geçirmesine olanak sağlayan Tini Mini; bahçede kamelya ve geniş kullanım alanlarını düşündüğü gibi ev içerisinde de farklı pek çok olanağı düşünmüş, Netflix ve benzeri platformlar üzerinden de keyifli şekilde film ve dizi izlenebilmesi için olanak sağlamıştır. Keyfinize keyif katacak her detayı hesap eden Tini Mini; şehir hayatından sıkılıp ufak bir doğa kaçamağı yapmak isteyen herkesi neşe dolu evlerine beklemektedir.

Tini Mini Sapanca Konaklama Ücretleri Nedir?

Ücretsiz otoparka sahip olan, göl havasıyla çam kokusunu buram buram hissettiren Tini Mini Sapanca; sunduğu pek çok farklı olanak sayesinde rahat ve uygun fiyatlı bir tatil geçirmek için keyifli ve konforlu seçeneklerden biridir. 2022 yılının Eylül ayı için 1790₺ civarında bir ücrete sahip olan Tini Mini, mevsimsel ve dönemsel şekilde fiyatlarında değişiklik yapabilmektedir. Bu nedenle de Tini Mini’ye gitmeden önce evlerin uygunluk durumunu kontrol etmek ve aynı zamanda fiyatlar hakkında daha güncel bilgiler öğrenmek için işletmeyi aramanız önerilir. Ayrıca bir geceden fazla kalındığı durumlarda gecelik şekilde fiyatlarda indirim sağlayan işletme, gecelik 200₺ kadar indirimler de yapabildiği için gecelik olacak şekilde fiyat öğrenmek ve kalınacak gün sayısına göre ücreti sormak en doğrusu olacaktır. Uzun süreli konaklama imkanı sunan Tini Mini, 28 günden fazla konaklanabilen bir mekan olduğundan dolayı uzun süreli konaklamalarda daha büyük indirimler de uygulayabilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *