Avrupa’daki En Popüler ve Uyguna Uçuran 12 Havayolu Şirketi

En Popüler ve Uyguna Uçuran 12 Havayolu Şirketi

Seyahatler sırasında en çok karşılaşılan sorunlardan biri yolculuk maliyetidir ve bu nedenle de uygun fiyatlı uçak biletlerinin bulunması aslında yolculuğun daha uygun fiyatlı şekilde gerçekleşmesini sağlarken seyahatte eğlenmeye ve alışverişe de daha fazla para ayırmaya yardımcı olur. Bundan dolayı yurt içi ya da yurt dışı uçuşlarda uygun fiyatlı bilet alma olanağı sunan havayolu şirketlerini tercih etmek gerekmektedir.

1. Easy Jet

Uygun fiyatlı şekilde uçuş imkanı sunan Easy Jet, İngiltere merkezli bir havayolu şirketidir ve Avrupa’nın pek çok yerine gerçekleştirdiği uygun fiyatlı uçuşları ile son derece popüler ve tercih edilebilir olduğunu söylemek de mümkündür. Konforlu ve uygun maliyetli bir uçuş gerçekleştirmek isteyenler için İstanbul’dan pek çok farklı ülkeye seferleri olan Easy Jet, bütçe dostu bir yolculuk sunabilecektir.

2.Ryan Air

Dünyanın en tanınmış uygun fiyatlı bilet satan havayolu şirketi olan Ryan Air, Avrupa’daki pek çok büyük şehre uçma olanağı sunuyor ve bu şehirlerden farklı ülkelere uçmanıza da ayrıca olanak sunuyor. Ryan Air, her ne kadar fiyatları düşük olsa da aslında farklı noktalarda sizden ek ücret alabilecek bir uçak firması olabilir. Bagaj sınırında, kredi kartıyla bilet alma işlemi sırasında, koltuk seçme işleminde, bileti yeniden bastırma gibi işlemlerde ekstra ücret istenmesi mümkündür. Bu nedenle de Ryan Air ile uçarken bu noktalara karşı dikkatli olunması gerekir. Yine de konforlu ve uygun fiyatlı uçuşlar sunduğu için Ryan Air sıklıkla tercih edilen firmalar arasında yer alır. Bu arada Ryan Air ile £2.99 ile £10 alacaginiz Bir bilgi paylastim Asagi Tiklarayarak Okuyabilirsiniz.

Uygun Fiyata Ucak Bileti Nasil Alinir.

3. West Jet

“Daha az ödediğiniz için daha az hizmet almak zorunda değilsiniz.”  

Mottosu ile hizmet sağlamaya başlayan West Jet, şimdiye kadar pek çok ödül kazanmış olan ve müşteri hizmetleri alanında farklı araştırmalarda birincilik kazanmış olan bir firmadır. Sağladığı hizmet, ödenen ücretle kıyaslanamayacak seviyede ilgi ve özen içerir. Bu nedenle de pek çok farklı firmaya göre West Jet’in çok daha iyi bir seçenek olduğunu söylemek mümkün olabilecektir. Kanadalı bir havayolu firması olan West Jet’in Kanada içerisinde, Meksika’da, Amerika’da ve Karayipler’e de seferleri bulunuyor.

4. LAN (LATAM Airlines Chile)

Teknolojik imkanları uçaklarında ve genel olarak sunduğu hizmetlerde çok iyi şekilde kullanabilen LAN şirketi, her koltukta ekranı olan ve bu interaktif ekranlarla yolculuk boyunca keyifli vakit geçirmenizi sağlayan bir sistem sunuyor. Yüzden fazla film seçeneği, kırktan fazla dizi seçeneği, yirmi beş oyun seçeneği ve müzik listenizi oluşturma imkanı ile sunduğu bu interaktif ekranlar sayesinde keyifli şekilde uçuş yapabilmenize olanak tanıyan LAN, Rio’dan Miami’ye, Kolombiya’dan Buenos Aires’e, Santiago’dan Peru’ya kadar pek çok farklı turistik alana gitmenize de olanak tanıyor. Uygun fiyatlarla seyahat etmek istediğinizde tercih edebileceğiniz LAN, geniş uçuş alanı sayesinde farklı ülkeleri ve farklı bölgeleri keşfetmek için büyük bir yenilik getiriyor.

5. Wizz Air

Budapeşte’nin havayolu firmalarından biri olan Wizz Air, uygun fiyatlı şekilde Milano, Brüksel, Prag, Budapeşte, Köln, Atina, Sofya gibi pek çok farklı şehre uçuş imkanı sağlıyor. İstanbul’un da öncesinde yer aldığı uçuş listesinde artık İstanbul olmasa da yurtdışında farklı bölgelere seyahat etmek istediğinizde tercih edebileceğiniz Wizz Air, Avrupa içi seyahatlerde uygun fiyatlı şekilde seyahat edebilmenize olanak sağladığı için tercih edilebilecek olan havayolu şirketlerinden biridir. Vergiler dahil 18 Euro’dan başlayan fiyatlı ile de hem uygun fiyatlı hem de kimi zaman indirimli şekilde bilet satın almanız mümkün hale geliyor.

6. Iceland Air

Amerika ya da Kanada üzerinden Avrupa’ya gerçekleştirilen uçuşlarda ekstra ücret ödemeden ülke üzerinden uçuşa izin veren Iceland Air, bazı ülke vatandaşlarına yedi günlük ücretsiz vize olanağı dahi sunuyor. Bu da aslında yurtdışı seyahatlerinde vize işlemleri ile uğraşmadan farklı alanları görmeye olanak tanıyor ve gezmek için vizeyle uğraşmadan kaliteli bir seyahat gerçekleştirmeye yardımcı oluyor. New York’tan Boston’a, Seattle’dan Denver’a, Minneapolis’ten Toronto’ya kadar pek çok farklı büyük şehre seyahat olanağı sunan Iceland Air ile uygun fiyatlı ve kolay seyahat etmek bu nedenle mümkün hale geliyor.

7. Aer Lingus

İngiltere’de 1936 yılında kurulmuş olan Aer Lingus havayolu şirketi, uçak sayısı ve yıl içerisinde taşdığı 10 milyonu aşkın yolcusu ile son derece iddialı olan havayolu şirketlerinden biri. Radyo, film, dizi, müzik, televizyon ve oyunlar gibi pek çok farklı olanağı bir arada sunarak uçuşları çok daha keyifli hale getiren Aer Lingus havayolu şirketi, müşterilerinin yolculuk sırasında sıkılmasını önlüyor ve keyifli bir uçuş imkanı sağlıyor. 2013’ten beri WiFi ile internet erişimi sunmakta da olan Aer Lingus şirketi, Amerika ve Kanada’nın tüm büyük şehirlerine ulaşım sağladığı gibi Kanarya Adaları, Fas, Abu Dabi, Porto Riko gibi farklı büyük şehirlere de ulaşım sağlanması için seferlerini her yıl gittikçe çoğaltıyor.

8. Fast Jet

İç hat uçuşları ortalama 20 Dolar gibi ücretlerden başlayan Fast Jet, özellikle de Afrika’yı keşfetmek istiyorsanız eşsiz bir safari deneyimi yaşamanız için son derece uygun fiyatlı ile sizlere eşsiz bir deneyim olanağı sunuyor. Uygun fiyatları ile dikkat çeken Fast Jet ayrıca üst dolaba sığdığı sürece yanınıza tek bir çanta almanıza da olanak sunuyor ve bunun için de 6 Dolarlık bir ücret talep ediyor. Bu nedenle de aslında uygun fiyatlı şekilde rahat bir yolculuk gerçekleştirmeye olanak tanıdığını söylemek mümkün hale geliyor.

9. Anadolu Jet

Uygun fiyatları ile dikkat çeken havayolu şirketlerinden biri olan Anadolu Jet, yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinde uygun fiyatlı şekilde seyahat edilebilmesine olanak tanıdığından dolayı en sık tercih edilen havayolu şirketlerinden biridir. Sunduğu ikramlar yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinde farklılık gösterse de farklı yer seçimlerinde çok daha güzel servis imkanları ile karşılaşabilmek mümkündür. Rahat ve avantajlı koltukları ile sizlere keyifli bir uçuş sunacak olan Anadolu Jet, yurt içinde ve yurt dışında rahat şekilde seyahat edebilmenize olanak tanımaktadır. Ayrica Anadolu Jet Turk Hava Yolllarinin Bir Markasidir.

10. Pegasus

Özellikle de Türkiye içinde yapılacak olan seyahatlerde çok sık şekilde tercih edilen Pegasus, uygun fiyatları ile dikkat çekerken aynı zamanda konforlu uçuş avantajları ile göz doldurmaktadır. Pegasus her yıl onlarca yolcu taşır ve hem yurt içi hem de yurt dışı seferleri ile yolcuların kısa sürede seyahatlerini uygun fiyatlı şekilde gerçekleştirebilmesine yardımcı olur. Eski uçakları ve bakımsız ekipmanları olması nedeniyle her uçağının konforlu olduğunu söylemek pek mümkün değildir ancak yine de yurt dışı seferi yapan uçakları yeni ve üst seviye konfordadır. Bu sayede Pegasus ile yapılan yurt dışı seferleri çok keyifli ve son derece rahat geçmektedir. Yine de yurt içi uçuşlarda oldukça uygun fiyat sunması ile bilinen Pegasus, ayrıca yurt dışı seyahatlerde de uygun fiyatlı şekilde bilet alabilmenize olanak tanır. Diğer havayolu şirketlerinden kimi zaman %50 daha az fiyat sunması ile bilinen Pegasus, yurt içi uçuşlarının ve yurt dışı uçuşlarının uygun fiyatlı olması nedeniyle sık şekilde tercih edilerek popüler havayolu şirketlerinden biri haline gelmiştir.

11. SAS (Fly SAS)

Uygun fiyatlı şekilde uçuş yapmanıza olanak tanıyan firmalardan biri olan Fly SAS, farklı ülkelere yurt dışı uçuşlar sağlaması nedeniyle aslında yurt dışında çok rahat şekilde seyahat edebilmenize olanak sunar ve uygun fiyatlı uçuş tarifeleri nedeniyle de rahatlığı tüm seyahat boyunca sizlere hissettirir. Otellerde sunduğu puan avantajları, esnetilebilen bilet avantajları, promosyonları ve uçuşlarda zaman zaman yapılan indirimleri ile de çok daha uygun fiyatlı şekilde ve kampanyalı olarak uçmanızı sağlayan FlySAS, yurtdışında farklı bölgelere seyahat etmek istediğinizde sizlere büyük kolaylık sağlayacak olan firmalar arasında yer alır.

12. Iberia

El bagajlarında ve bagaj kapasitesinde sunduğu avantajları ile bilinen Iberia havayolu şirketi, genellikle aktarmalı şekilde seyahatlerinizi gerçekleştirmenizi sağlıyor ancak yine de bagaj kapasitesinde sunduğu avantajları sayesinde bunu problem etmeniz pek de gerekli olmuyor. Sunduğu uygun fiyatları sayesinde ucuza seyahat etmenizi mümkün kılan Iberia, sürekli olarak farklı saatlerde İstanbul’dan da pek çok büyük şehre sefer düzenliyor. Bu sayede farklı günlerde veya saatlerde istediğiniz şekilde bilet almanız ve İstanbul üzerinden de uçuşlarınızı gerçekleştirmeniz mümkün hale geliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *